7-14 Ağustos 2021

CampFabrika x The United Dance

HYBRID – ONLINE

CampFabrika

Hybrid

Bu sene 7 – 14 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan dans kampı DansFabrika tarafından gerçekleştirilmektedir. CampFabrika dünyaca bilinirlik sağlamış dans eğitmenlerini ve koreograflarını Türkiye’ye davet ederek, dans kampını düzenlemektedir.

Dünyanın en iyi 5 kampı arasında yer gören CampFabrika, yüz yüze gerçekleşecek ve 8 gün sürecek olan dans kampında her gün 3 ders kayıt altına alarak diğer 4 partneri ile birlikte ‘The United Dance’ platformunda sunacaktır.

CampFabrika bu sene öğrencilerine her gün yüz yüze eğitim ile 3 ders sunucak olup, aynı zamanda Los Angeles’tan canlı bağlantı ile her gün 2 derse katılma imkanı sağlamaktadır.

Böylelikle öğrenciler CampFabrika’da ‘Hybrid’ eğitim sistemi ile 8 gün boyunca, her gün yüz yüze 3 ders ve canlı yayın üzerinden 2 ders alacaklardır.

Ya da öğrenciler sadece ‘The United Dance’ platformundan dans kampına katılarak dilediği yerden ‘Online’ olarak dans kampına katılabilmektedir.

The United Dance

Online

Bu sene 7-14 Ağustos 2021 tarihleri arasında, 8 gün gerçekleşecek olan The United Dance; CampFabrika, Fair Play Dance Camp, Beat Camp, Summer Jam ve HDI Camp tarafından organize edilmektedir.

Dünyanın en büyük 5 dans kampının bir araya gelerek oluşturdukları online platformda sunulacak ve dünyada ilk defa gerçekleşecek olan, uluslararası bir dans kampıdır.

Her gün 15’ten fazla dersin yayınlanacağı ve toplamda 130’dan fazla kayıtlı dersin sunulacağı online platform 2 ay boyunca aktif olacaktır. Öğrenciler böylelikle sunulan tüm derslere 2 ay boyunca istedikleri zaman katılabileceklerdir.

#TOGETHERSTRONGER

United Partnerlerimizle Birlikte Daha Güçlüyüz

İLETİŞİM

Başvuru ve tüm detaylar için hemen iletişime geçin.

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.