27 Ağustos - 4 Eylül 2022

CampFabrika x High Heels Dance Camp

Bence buna hazır olmalısın, çünkü uzun zamandır beklenen an geldi! Hadi başlayalım…

Bu sene 30 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında JJ Arena’da gerçekleştirilecek olan CampFabrika dünyanın en ünlü koreograflarını ve 20’den fazla ülkeden dans tutkunları ile İstanbul’da yine bir araya getiriyor.

Dünyanın en büyük kampı olan CampFabrika; 6 gün boyunca çeşitli workshoplar, showcaseler, partiler ve birbirinden farklı etkinliklerle katılımcıları ile buluşacak.

Tabii birçok sürprizimiz olacak buna hazır ol çünkü CampFabrika sabah erken saatlerden geceye kadar gün boyu sürecek, uyumak yok!

CampFabrika da bu sene 20’den fazla eğitmen ile 50’den fazla ders ile sınırları zorlayacak.

Hadi bu unutulmayacak tecrübenin bir parçası olmak için sen de CampFabrika’da bizimle ol.

Dünyadaki ilk Topuklu ile Dans Kampı’nın Türkiye’de “High Heels Dance Turkey” ile yapıldığını biliyor muydun?

Bu sene High Heels Dance Camp 27 Ağustos – 28 Ağustos 2022 tarihleri arasında JJ Arena’da yapılacak.

“High Heels Dance” jazz, street jazz, funk temelli ve hiphop, vogue, wacking, twerking vb. temelleri de kullanan bir topuklu dans eğitim türüdür.

2019 senesinde 14 farklı ülkeden katılım sağlanan dünyanın ilk ve tek topuklu ayakkabıyla dans kampını İstanbul’da gerçekleştirdik. Beyonce, Usher, Ariana Grande gibi ünlü sanatçılarla çalışmış dünyaca ünlü 6 koreograf; Yanis Marshall, Galen Hooks, Aliya Janell, Kiira Harper, Ashley Everett ve Çisil Sıkı eğitim vermiştir.

Bu program ile öğrenciler dünyanın birçok farklı ülkesinden gelecek olan ünlü koreograflardan unutulmaz bir hafta sonu geçirirken, Avrupa’nın farklı ülkelerinden katılımcılar ile tanışıp aynı zamanda hayallerini gerçekleştirecektir.

High Heels Dance Camp tamamen eğitim odaklı olup, bu kültürü dans tutkunları ile buluşturmak ve dans tutkunlarını bir araya getirmek aynı anda uluslar arası komünite oluşturmak amaçlıdır.

Şimdiden kulağa çok güzel geliyor değil mi? O zaman sende zaman kaybetmeden topuklularını hazırla ve uzun zaman akıllardan çıkmayacak “High Heels Dance Camp” için yerini ayırt.

Mekan

JJ Arena

Watergarden AVM
Barbaros Mh. Kızılbegonya Sk. No: 10
34746 Ataşehir / İstanbul

Yol Tarifi Al

İletişim

Başvuru ve tüm detaylar için hemen iletişime geçin.

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.